| Supremejordannike2004 a întrebat:

Care căști sunt mai bune.
Cu fir sau bluetooth/wireless?

Răspuns Câştigător
| DataScience a răspuns:

Ce e mai bun, internetul prin cablu sau prin wifi?
Firele vor bate intotdeauna tehnologiile prin aer ca viteza de raspuns, doar ca e atat de infima ca nu conteaza fiindca corpul uman nu poate sa o diferentieze, ceea ce inseamna ca o sa cumperi casti in functie de
1)model(care se aude cel mai bine..etc.)
2)functionalitate(daca vrei sa nu te incurce firul iei wireless, si cu fir daca nu vrei radiatii si sa schimbi bateria o data la habar nu am cat timp)

7 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Cu fir, fara dubii! Regula valabila pentru toate perifericele.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 4ndr33y):

Ca sa rupă firul sau mufa, nu sunt bune cele wirles? Fara atitea mațe sau fire.

| 4ndr33y a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai depinde ce vrei si ce e importanta e pentru tine lipsa firului. O intrebare am, ai vazut pana acum casti profesionale wireless?

| Supremejordannike2004 explică (pentru 4ndr33y):

Nu

| OmObisnuit a răspuns:

Alea cu antena sunt cele mai bune

| Mega279 a răspuns:

Depinde ce iti doresti... daca o iti iei casti prin bluetooth nu va trebui sa ai grija firului sau mufei care s.ar putea rupe, dar s.ar puteasa fie enervant faptul sa le incarci si s.ar putea sa nu ai aceiasi calitate, dar aici depinde de ce iti doresti.

| KarmaNYBZ a răspuns:

Alea cu fir sunt cele mai bune!