| HIRIIX18 a întrebat:

Caut un browser simplu si rapid. (ianafara de Google Chrome).

Răspuns Câştigător
| andreitmm a răspuns:

Stiu eu cel mai tare browser posibil ever. se numeste Baidu Browser, ce face asta, nu face niciun browser. in afara ca e rapid, te lasa sa downloadezi si orice vrei pe orice site, filme, muzica de pe Youtube, de pe Facebook etc, orice. eu il folosesc de vreo 3 ani si e genial! dar putini il cunosc.,, Si apropo extensiile ce le folosesti pe google chrome, merg si pe baidu sa le instalezi. Deci, e criminal laughing

4 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Opera

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti instala Mozilla Firefox sau Opera.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Eu folosesc Vivaldi. http://vivaldi.com - si da, merg si extensiile din Chrome pe el.