| Fox9 a întrebat:

Caut un site unde sa cauti produse si sa iti arate pe ce site este mai ieftin.
Funda!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Compari.ro
price.ro

| MagicOneT a răspuns:

In plus fata de colegul de mai sus, ai si extensia pentru Chrome, Pricy, care iti arata un grafic cu evolutia pretului produsului respectiv, cand a avut pretul cel mai mic, cat a costat acum 1 saptamana, astfel iti pot da seama cat de reala este reducerea vanzatorului.

| Bizon95 a răspuns:

In afara de raspunsurile de mai sus
CEL MAI TARE!
EMAG.RO
NO SHlT, cu toate ca nu te trimite pe alt site, totusi poti sa cumperi de la o tona de alte firme in afara de eMAG

si
www.shopmania.ro