| Siimonaa a întrebat:

As avea o intrebare. a comandat careva produse de pe eyeslipsface.co.uk? Ei au shipping si in Romania, pe cand site-ul din SUA nu. As vrea sa comand cateva produse de acolo, ca pe site-ul de la noi nu au toate produsele, de asemenea am vazut aceleasi produse pe www.eyeslipsface.fr, site-ul din Franta, si e mai ieftin transportul pentru ca e tot in Europa... deci ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Daca afli te rog anunta-ma si pe mine. si eu stiam ca elf din uk are shipping si in Romania dar nu stiu mai multe detalii.de exemplu taxa de transport si ce mai trebuie platit... am inteles ca mai au si free shipping. dar nu stiu daca doar in uk sau peste tot. daca mai afli ceva te rog anunta-ma si pe mine :*

| Siimonaa explică:

Elf uk are free shipping doar la comenzile de peste 75 de lire... oricum daca aflu ceva promit sa te.