| Maariiaa97 a întrebat:

Caut un telefon bun care sa aiba touch screen si tastatura la un pret rezonabil... maxim 900 lei. Si mi-ar place sa aiba si mai multe aplicatii, jocuri etc. big grin
Multumesc

4 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

Samsung galaxy mini e foarte bun

| testoasa111 a răspuns:

Iati un Motorola MB200 CLIQ, are touchscreen si tastatura Qwerty.

| alexvl a răspuns:

Depinde de multe cerinteee

| anonymus a răspuns:

Iti pot vinde eu un Nokia c6-00,e aproape nefolosit cu card de 4 gb si antivirus netqin, are tastatura si touchscreen si ti-l pot vinde intre 700-600 lei. uite aici adresa mea de mail"rrares1996@yahoo.com,stiu ca suna mai mult a anunt de internet cu informatii false, dar contacteaza-ma daca vrei.