| ExciteMind a întrebat:

Vreau sa stiu cat costa un telefon cu touch screen la care sa dureze touch screen-ul dar la un pret rezonabil! Dau funda!happyhappy happy happy happy happy happy happy

6 răspunsuri:
| Alexander_1900 a răspuns:

Am eu un Samsung Corby, e folosit o saptamana, toate accesoriile.
Da-mi mesaj privat daca vrei :p

| AlexHutu a răspuns:

Touch screen-ul e bun daca e capacitiv (sensibil la caldura, nu la presuine), dar conteaza si procesorul si sistemul de operare al telefonului. Eu iti recomand un Nokia C6, orice model de HTC, un Samsung cu Android, astea de misca bine. Daca astea sunt prea scumpe, mai bine iti iei un telefon cu tastatura Full QWERTY fara touch screen, pentru ca alea ieftine cu touch screen iti vine sa le dai de pamant dupa 1 luna.

| ExciteMind explică:

Nu stiu cred ca Samsung c3300

| princessmaya a răspuns:

Eu am luat la abonament un htc...foarte fain cu 170 lei

| princessmaya a răspuns:

Eu am luat la abonament un htc...foarte fain cu 170 lei.Am uitat sa-ti spun ca platesc 100 lei pe luna/abonamentul

| vladutz_4736 a răspuns:

200 lei Samsung c3300