| silviutzzz391 a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati pentru Windows7 pe varianta de 32 de biti

9 răspunsuri:
| Muffinss a răspuns:

Eu am Avira Antivirus... E foarte bun big grin

| Alexsandru a răspuns:

Essentials.

| davirob a răspuns:

Ia-ti avast e cel mai bun, il folosesc de 2 ani si nu mi-a facut probleme merge pe orice fel de win.

| AlexCătălin21 a răspuns:

Iti recomand Avira, este singurul antivirus serios de pe piata, restul sunt prosti.

| gIiiIolil a răspuns:

Pai majoriatate iti detecteaza orice ca si un virus... Eu iti recomand Microsoft Security Essentials, este facut special pentru windowsuri big grin

| parazitii20 a răspuns:

Avast! E printre cele mai bune antivirusuri!

| iosif2000 a răspuns:

Eu iti recomand un antivirus mai putin cunoscut la noi se cheama Immunet si e foarte mic si consuma foarte putine resurse.

| DeyCj a răspuns:

Dacă și numai dacă ai licență la el Microsoft security essentials(că depinde de automatic updates ca să își facă actualizările, serviciu pe care 99% îl dezactivați, și ca să îl actualizezi trebuie să îl pornești, altfel îl ți degeba în sistem), dacă nu recomand Avira.Este cel mai eficient antivirus la ora acuală. Restul sunt tentative de antiviruși.Succes

| AndreiGabi a răspuns:

Kaspersky internet security 2013.
Daca il vrei, imi lasi mesaj si iti dau o licenta pe 6 luni.