| Maria0000 a întrebat:

Ce aplicatie e swarm?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Vorbesti cu lume necunoscuta din zona ta sau din alte zone. Persoanele sunt la intamplarea, in functie de cum/cand este lumea intrata in aplicatie.

| Maria0000 explică (pentru RareşTPUro):

Mai multe detalii te rog

| RareşTPUro a răspuns (pentru Maria0000):

Nu stiu sa explic mai bine de atat... daca ai intrat vreodata pe omegle, e ca si "omegle text". Atunci cand intri in aplicatia swarm, lumea de acolo este la nimereala. Este o aplicatie de socializat... persoanele cu care intri intr-o convorbire sunt oarecare. Nu poti sa vorbesti cu cunoscuti gen: WhatsApp, Viber.