| Maria0000 a întrebat:

Vreau toate detaliile despre aplicatia Swarm

1 răspuns:
| ardei a răspuns:

O modalitate simplă de a transfera conţinut pe noul dvs. Samsung Galaxy®
Smart Switch vă oferă libertatea de a muta pe noul dispozitivul Galaxy contactele, muzica, fotografiile, calendarul, mesajele text, setările dispozitivului şi multe alte elemente.
Cine poate realiza transferul?
• Deţinătorii de dispozitive Android™ – prin transfer wireless de la un dispozitiv la altul
• Deţinătorii de dispozitive iOS™ – utilizaţi cea mai bună opţiune pentru dvs.:
o Transfer prin cablu de pe dispozitivul iOS pe Galaxy
o Import din iCloud™
o Transfer prin PC/Mac utilizând iTunes™
Ce poate fi transferat?
Contacte, calendare, mesaje text, fotografii, muzică (doar conţinut fără DRM, incompatibil cu iCloud), videoclipuri (doar conţinut fără DRM), jurnale de apeluri, notiţe, alarme, setări Wi-Fi, fundaluri (doar pentru Android)
Notă: Smart Switch scanează şi transferă conţinutul stocat pe dispozitiv şi pe cardul SD (dacă este utilizat).
Ce este necesar pentru transfer?
• Transfer de pe Android: