| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac daca din greseala mi-am sters microfonul de la recording devices ( asta inseamna ca mi-am sters driverul sau il pot aduce inapoi) va rog ajutati-ma cine raspunde serios are funda am dat un milion pe microfon

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Esti bazauc, ti-am mai raspuns o data! Ce nu ai priceput?

| Alex2k16 a răspuns (pentru K0sti):

Lasa-ma in pace kosti ca nu dai nici un detaliu doar razi de mine -_- straight face

| K0sti a răspuns (pentru Alex2k16):

Pai daca esti aerian, vrei sa te felicit? Mai si ganditi!

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Intri pe google si scrii firma de la care este pc sau leptopul si scriii drivere de care cauti tu microfon