| Smilee4Mee a întrebat:

Ce e "instagram-ul" asta?

Răspuns Câştigător
| Ivory a răspuns:

Instagramul este o aplicatie pe telefoanele cu android care ii permite utilizatorului sa-si editeze profesional pozele si sa le posteze pe diferite site-uri de socializare direct de pe telefon.(Bineinteles cand are acces la internet)Funda este a mea?:o*--

5 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Instagram este un program, pe care il poti folosi modificand pozele tale si pe urma le postezi pe facebook sau pe oricare alt site de socializare, trebuie sa ai acces la internet.Succes!

| Smilee4Mee explică (pentru Ivory):

Este a ta :*!

| carinutza25dragutza a răspuns (pentru Ivory):

1. Nu e numai pentru android
2. Nu le editezi chiar atat de profesional
3. Le postezi doar pe Instagram sau pe Facebook

| Ivory a răspuns (pentru carinutza25dragutza):

Whatever...la majoritatea telefoanelor asta le face.

| Smilee4Mee explică (pentru carinutza25dragutza):

Multumesc pentru ajutor :*