| anonim_4396 a întrebat:

Ce fir imi recomentati sa conectez un j7 2017 la tv prin fir si linkul de unde il pot lua

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Prin fir de ata de cusut. big grin

5 răspunsuri:
| ArmyCaptain28 a răspuns:

De ce ai vrea sa-l conectezi prin fir? Ai pe telefon o aplicatie numita Smart View, in bara de sus unde gasesti Wi-Fi-ul, datele mobile, Bluetooth-ul etc, si iti conectezi telefonul la televizor prin Wi-Fi, singura conditie ar fi ca televizorul sa fie Smart.

| Numele384637 a răspuns (pentru ArmyCaptain28):

Pentru ca telefonul ia foc si daca ma joc ceva se vede mai neclar când mă misc

| Numele384637 a răspuns (pentru ArmyCaptain28):

Stiam si eu

| Ineys a răspuns (pentru ArmyCaptain28):

Ii trebuie Smart TV pentru asta. Poate nu are asa ceva.

| Numele384637 a răspuns (pentru Ineys):

Am smart tv problema este ca se vede mai neclar când mă joc un joc si ma mișc