| valentynrobert a întrebat:

Ce frecventa (Ghz) are placa de baza Gigabyte H61M? HELP!

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

H61M si mai cum? eu am de exemplu o placa de baza H61m/U3S3 si la tine nu are cum sa fie doar H61m.
Si in legatura cu GHZ,depinde ce procesor ai la acea placa de baza,nu poti afla doar pe ideea asta ca daca stii ce placa de baz ai gata afli si cati GHz ai la ea(pentru asta clar ca trebuie sa ai si un procesor, si pe baza acelui procesor afli ce te intereseaza, placa de baza si procesorul sunt totusi doua componente diferite/separate)

13 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/cauta/+Gigabyte+H61M
nai specificat modelul exact

| valentynrobert explică (pentru torsi):

Procesorul ii Intel Core i3

Răspuns utilizator avertizat
| torsi a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| valentynrobert explică (pentru megamind03):

Pei asta as fi facut dar tinad cont ca nu il am si vr sa il cumpar nuprea am cum sa aflu!

| valentynrobert explică (pentru torsi):

1.3 ghz

Răspuns utilizator avertizat
| valentynrobert explică (pentru megamind03):

Placat ta ce frecventa are si poti sa imi zici daca imi merge nfs the run ca placa video este de 1GB NVidea GT 450 si am 6GB DDR III

Răspuns utilizator avertizat