| ionutz1996 a întrebat:

Dintre o Placa de de Baza MSI H61M-P23 (B3), socket 1155 si Gigabyte H61M-D2-B3, socket 1155 pe care mi-o recomandati?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai nu este nici o diferenta intre ele. Ca performante sunt absolut identice cu singura diefernta cea de la Gigabyte suporta si procesoare cu frecventa de 800 Mhz care oricum nu se fabrica. Ca firme, ambele sunt destul de cunoscute, placile se fac tot in China. Asa ca.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.