| Steph30kinderr a întrebat:

Ce imi recomandati?
In principiu, vreau un telefon de cel putin 4", cel putin doua nuclee, sa mearga bine pe net, fara sa se blocheze, cel mult 450 lei.
M-am orientat catre un Allview A5 Quad Dual-SIM, datorita raportului de calitate-pret.
O a doua varianta ar fi un LG L40 sau un Samsung S7580 Trend Plus.

Cred ca tine si de "noroc", sa zicem asa. Cum unii n-au patit nimic cu el, iar altii au patit de toate.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/smartphone/myphone/next-s-black/
Macar asa ceva.
Ai incredere in mine cand iti spun, cu 512 mb ram nu faci mai nimic. Recomand cel putin 1gb ram.

| Steph30kinderr explică:

Chiar e un avantaj asa de mare faptul ca are 4 nuclee? Adica, poti sa-mi explici cu ce se deosebeste mai mult de un telefon cu 2 nuclee? Nu stiu ce sa zic, de la Allview nu am mai luat nimic pana acum, in schimb, toate telefoanele mele au fost Samsung-uri si nu am avut probleme..Stii cum e, frica de necunoscut.winking