| neymar1192 a întrebat:

Ce inseamna erroarea ~The instruction at "0x76c941b1" referenced memory at "0x76c941b1" the memory could not be "read".~ am reinstalat windowsu si tot imi apare. acum ma gandesc eu ca trebuie sa il reinstalez din nou si sa sterg toate partitiile. Ce parere aveti? dau funda.

Răspuns Câştigător
| BIBINHO a răspuns:

Pai numai reinstala windowsu pentru, formateazal pentru ca reinstalatul windowsu-lui nu este de folos la errori!
Trebuie curatat tot pc-ul sau ia-ti Advanced System Care 5! EL gaseste problemele din pc si le corecteaza!