| uply a întrebat:

Ce inseamna formatele divx si xvid? Am auzit ca aceste formate suntde mai multe tipuri, si cuprindmai multe formate sau categorii deformate.Am inteles ca unul dintre ele este avi. Daca imi puteti explica in ce formate constau divx-ul si xvid-ul,sau daca sunt acelasi lucru,cum am auzit ca ar fi probabil, va sunt recunoscator.
Merci!

Răspuns Câştigător
| SmokeBobby a răspuns:

Draga uply ia-ti vlc din magazin play si n-o sa ai treabawinking

1 răspuns:
| uply explică:

Am un LG km 900 si la specificatiile din cutia pachetului spune ca suporta divx, si am incercat sau iau avi in speranta ca mi-l va citi telefonul, si nu mi-a citit video-ul respectiv.