| RAY a întrebat:

Ce inseamna versiune demo la jocurii? cam cate zile isi merge?
doar cine stie sa raspunda

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Versiunea trial inseamna ca iti merge doar o perioada. De obicei 30 de zile.
Versiune demo inseamna ca ai un fel de trailer la film.
Vei putea accesa doar un capitol din joc. Doar 1 sau 2 misiuni. Sau vei putea juca fotbal doar meciuri amicale cu una din 6 echipe. Chestii de genul. Nu te vei putea bucura de jocul intreg.

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Inseamna ca te lasa sa incerci o perioada gratuit(vreo 30 zile). Sau ca te lasa sa joci 60 minute gratuit. Sau ca iti da doar doua misiuni si sfarsit.

| untu a răspuns:

La jocuri, DEMO-inseamna versiunea de proba gratuita ca sa te poti juca o perioada de mai multe zile (maxim30 de zile) si apoi daca va place acest joc, vi se va cere sa cumparati acest joc!