| anonim_4396 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati? As vrea sa aiba un design placut, pret acceptabil (pana in 1500-2000 lei daca se poate) si ecran mare (o sa il folosesc pt filme,muzica si facebook laughing ),webcam, microfon si loc pt cd/dvd. Daca se poate sa fie si cu windows 7 sau 8. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Teeddii a răspuns:

Eu iti recomand firma Acer este foarte buna.Am un laptop de cel putin 4 ani de la acea firma si nu a patit nimic. happy

2 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Http://www.emag.ro/laptopuri/pret,intre-1500-si-2000/c
Poate găsești pe aici.
Dacă te ajută cu ceva, eu am un laptop HP ProBook 450 G2 :)
Pa, pa :*

| MeRiLoXx a răspuns:

Poti incerca laptop-urile de la Flanco. Stiu unul mai ieftin, (1300) care nu stiu daca are loc pentru CD/DVD, dar poti inlocui foarte bine cu un stick USB. Are incorporat Windows 8 si webcam.

http://www.flanco.ro/......linux.html