| VanzatorDeVise a întrebat:

Pentru cei care se pricep la muzica si chestii din astea, um, ce microfon imi recomandati pentru inregistratul acasa? Funda!
P.S:Sa aiba si un pret acceptabil.

5 răspunsuri:
| VanzatorDeVise explică (pentru Arthur):

Frate,stiu unde le gasesc, dar intrebam daca vreo unu din alea sunt bune, in afara de behringer

| Arthur a răspuns (pentru VanzatorDeVise):

Eu personal am un Shure de care sunt foarte mulţumit. E oarecum universal, adică e bun şi în încăperi închise şi afară. Prietenii în schimb au Behringer.

| VanzatorDeVise explică (pentru Arthur):

Da,eu as vrea si ceva mai ieftin

| VanzatorDeVise explică (pentru Arthur):

Frate,lasa si mie mesaj cu id tau de mess, ca vreau sa te intreb mai multe big grin