| anonim_4396 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati, pana in 2000 lei, sa aiba memorie bunabaterie webcam microfon si sa il pot folosi la filme jocuri photoshp facebook, chestii de adolescenti big grin MULTUMESC FUNDA

4 răspunsuri:
| Tomas111 a răspuns:

HP Pavillion (1699 lei la Altex)-procesor Intel core i3, 3GB RAM, 320 GB HDD, Stereo, Camera frontala 0.3 megapixeli.
Din nefericire nu are Windows 7 instalat da iti mai raman bani din bugetul de 2000 lei si rezolvi tu problema.
Sper ca te-am ajutat.happy

| ValentinBugeac a răspuns:

Toshiba dela am si eu si este 2200

| Ðσℓℓ a răspuns (pentru ValentinBugeac):

Sunt de acord i-ati un Toshiba nu o sa te dezamageasca garantez pentru ele o marca buna orice model ti-ai lua!

| Ðσℓℓ a răspuns:

Funda?