| Nikolassss a întrebat:

Ce mi se poate intampla am luat 4000 de lei de la cetelem, am platit doar o rata 700 de lei, numai am bani sa platesc ce imi poate face? Banca cetelem este IFN, funda!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| nugasescusernameliber a răspuns:

Daca nu ai nimic pe numele tau, la un moment dat ti se va pune propire pe salar. Daca nu lucrezi, ti se vor trage banii din salar in momentul cand te angajezi. Nu te pune cu bancile ca ele nu pierd niciodata.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

O sa te ia garda pe sus

suntserios
| suntserios a răspuns:

Datoria ta o sa fie vanduta unei firme de recuperari creante care o sa incerce sa negocieze cu tine si care intr-un final, daca nu gasiti o solutie, te va da in judecata

| Clorox a răspuns:

O sa fii data in judecata si o sa ti se ia din bunuri daca nu poti sa platesti!