| r0lilica a întrebat:

Ce microfon imi recomandati fara bazait pana 1 milion. Vreau sa se auda perfect fara bazazit

Răspuns Câştigător
| apokalipse96 a răspuns:

Salut bazaitul il pori elimina doar printr-un amplificator sau o statie.
Ca, cred ca asa o la iti faca toate microfoanele, dar mai bine incearca sa iei legatura cu un dj si sa ii explici lui cum se comporta microfonul tau.

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Akg cauta!

| Nero a răspuns:

Blue Yeti

| StaicuFlorian a răspuns:

Mai, pai daca este adaugat prin calculator e acolo o setare de scoate bazaitul

ADVANCED sub microfon si dai DISABLE la casuta cu 1 MICROPHONE BOOST

Si gata nu mai bazaie big grin