| KenWayAndrei a întrebat:

Recent am achizitionat un microfon Trust mc-1200 dar am o mica problema cu el cand vreau sa filmez se aude un bazait enervant.Filmez cu Badicam va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa nu se mai auda acel bazait?

1 răspuns:
| Powner a răspuns:

Nu este vina microfonului, este din placa ta de sunet...cauta undeva la setariile placii tale de sunet ceva cu BOOST, debifeaza optiunea aia, sper ca ti-am fost de folos, mai multe detalii nu iti pot da deoarece nu stiu marca placii tale de sunet