| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Ce model de telefon de la Samsung isi merita toti banii?
galaxy s6 / s7 / s8?
am avut s5 mini si am schimbat de 3 ori display si odata soft la garantie... astept parerile voastre

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S8,nu are rost sa cumperi s6, s7 asa mai ieftin iesi cu A7 2017, cel mai bun telefon si de viitor este s8, avand un cpu nou de 10 nm, nu cred ca peste 2, 3 ani se va trece la un cpu mai bun, Intel ne tot tine pe 14 nm de cativa anii vad

| donarcostica a răspuns:

Nu recomand s6. Baterie proasta. Cat de nou o fi se strica repede. s7 / s7 edge sunt cu putin mai bune pe baterie dar macar te tine 1 zi de utilizare normala. S8 nu stiu sa-ti spun fiindca n-am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt foarte bune, dar s8 e de departe cel mai bun, are niste date tehnice ft bune(camera e buna, bateria...), dar sunt bune si s6, s7

| alexboss2020 a răspuns:

S7 mi se pare cel mai bun la pret si performanta S8 momentan nu merita!

| Viitorulapropiat a răspuns:

Am observat ca si J urile sunt destul de bine, la un pret avantajos.

| GabrielKOWALSKY explică (pentru Viitorulapropiat):

S7 edge resigilat 2000 lei, un J cat e

| GabrielKOWALSKY explică (pentru RAY):

A7 2017 2000 lei, s7 edge am gasit cu 2000 resigilat? unde este avantajul. m-am uitat la aspect la a7 2017 si pe langa s7 edge este "ugly"

| RAY a răspuns (pentru GabrielKOWALSKY):

Man o sa vina reducerile cat de curand, s8 poate ajunge si la 2800 de ron cat e s7 acum

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru GabrielKOWALSKY):

Un j 7 2016 este 1000 de lei, l-am cumpărat cumparat acum o saptamana si e bun.

| DeyCj a răspuns:

Cel care face ce vrei tu să facă ăla-și merită toți banii.Brand-ul e o preferinţă.Nu brandul face diferența ci ceea ce știe să facă, că fiind o consumabilă la fel cum sunt multe produse similare, e creat să-l folosești un an doi și apoi să-l arunci și să iei altul ce e high-tech la momentul respectiv.