| Otto2014 a întrebat:

Ce parere aveti de aparatul asta? Vreau sa-l folosesc pentru mine,dar si la nunti si botezuri, ca fotograf, daca o sa am ocazia http://www.emag.ro/......D11D5MBBM/

2 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mie mi se pare in regula mai putin la pret cam mare totusi dar daca ti-l permiti nu vad de ce nu l-ai lua.

| soulseeker a răspuns:

Salut, este un aparat decent, iti poti face treaba cu el, insa ai nevoie de multe alte ustensile pentru fotografia de evenimente. Pe site-ul meu am cateva articole care te pot ajuta: www.soulseeker.ro