| danni1 a întrebat:

Ce parere aveti de firma Serioux? as vrea sa cumpar boxe si am nevoie de voi :D credeti ca se strica repede? subwoofer-ul cum e, bass-ul pe care il scoate ..am nevoie de pereri :o3 este buna firma sau nu se compara cu firma Genius? uitati boxele pe care le doresc http://www.emag.ro/......D5NRJBBBM/

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, le are varumiu, sunt foarte bune, parca el zicea ca a dat vreo 200 de lei pe ele, deci la pretul asta sunt foarte bune! Se aude foarte misto, nu stiu sa zic o comparatie cu genius, eu am un sistem Philips si sincer nu sunt diferente! http://bit.ly/1bWLvmb

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

La acest pret eu zic ca merita, firma serioux este una destul de bunawinking recomand

| SorinLebron1981 a răspuns:

Super isi merita bani cred ca tocmai mi-am gasit si eu boxe :)) http://bit.ly/1l3eKG9

| danni1 explică (pentru bineproportionat):

Asa cred si eu, sunt bune! Doar ca am o nelamurire, ce trebuie sa le poti conecta la pc? am vazut multe comentarii, pareri si spuneau ca trebuie cumparat nu stiu ce cabluri, placa de sunet thinking ceva de genu ..is nelamurit! sad

| Utilizator1234 a răspuns:

Nu am experiente cu Serioux, dar pot sa pun pariu ca nu au mare lucru de oferit. Comparatia cu Genius este irelevanta, acestea fiind si ele la randul lor foarte proaste la capitolul muzicalitate. Cel mai bine ar fi sa-mi spui ce buget ai si iti pot face o recomandare ca sa nu te trezesti ca iti umpli camera cu zgomot in loc muzica.