| rWamo a întrebat:

Ce părere aveți despre acest sistem? Scoate mai mult de 60 de fps pe CSGO, lol, GTA. https://garotech.ro/produs/intelseniorforte/

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Normal ca scoate. Desi nu o sa le sesizeze nimeni cu ochiul liber.

(Poate cu ochiul capturat)

3 răspunsuri:
| vclaudiu7 a răspuns:

Lejer 50-60 fps-uri pe FiveM, pe LoL nici nu trebuie sa-ti faci griji, o sa-ti mearga blana, iar pe CS cu setari pe low si alte setari din steam sau ma rog, optimizari, ajungi lejer la 250-300 pe fps_max 0, deci da, e ok, e de un buget si e la reducere cu mult happy

| Sofer a răspuns:

Fă-ți pe piese pc ul ca ieși mai bine.

| sayWhaaat a răspuns:

Scoate, in 1080p.

Recomand sa-ti faci PC-ul pe piese, cu totul nou si placa video la mana a doua. Eu mi-am facut sistem cu 1070TI, si Ryzen 5 2600, cu 3300 de lei. Cel din linkul tau e 3000 de lei, si e incomparabil mai slab.