| Cybe3r a întrebat:

Ce parere aveti despre acest smartphone? https://www.ihunt.ro/umi-crystal-2gb

Răspuns Câştigător
| MasterOfDark2017 a răspuns:

Sunt utilizator de telefoane marca umi si pot spune cu mana pe inima ca sunt super tari, si balanta calitate pret imbatabila

2 răspunsuri:
| MortalX a răspuns:

Arata destul de bine...insa nu stiu cat e de bun (as recomanda oricand un Samsung, insa nu prea am auzit de ihunt...)

| Ma3YaN1998 a răspuns:

Salutare!
Raportul calitate - pret, este unul uimitor.
Acest smartphone se prezinta destul de bine in clasa specificatilor.
Venind cu ecran full HD, diagonala de 5, 5 inch, ceea ce ofera o imagine pozitiva la aspect.
Bateria de 3000 de mili Amperi te va tine cel putin 9 ore fara probleme.
Pe de alta parte acest smartphone se prezinta foarte bine si pe clasa gaming-ului, venind cu procesor de 1, 5 GHz pe 4 nuclee + ram de 2 GB. (Ceea ce inseamna ca iti va rula fiabil orice joc).
Parerea mea este ca ar merita sa-l cumperi.

Mult succes!