| aloken a întrebat:

ce parere aveti despre acest telefon : https://www.ihunt.ro/doogees60silver cat de rezistent este si performantele lui + raportul calitate pret.

3 răspunsuri:
| UserulAnonim a răspuns:

Avand in vedere specificatiile este un telefon de nota 20, dar pentru ce iti trebuie sa fie blindat? Si eu sunt neindemanatic, dar pentru asta mi-am cumparat o husa din silicon la al meu si e super.

| AlexandraSimion a răspuns:

Este un smartphone ok, rezistent și la preț bun. Dacă totuși vrei fiabilitate alege un brand mai cunoscut. Pentru mai multe informații și păreri despre ihunt.ro poți vizita http://parerimagazin.ro/pareri/ihunt-ro/

| GabiC1337 a răspuns:

Nu frate, nu, nu iHunt. Daca vrei un telefon ca sa spargi caramizi cu el atunci da, alege iHunt dar daca vrei un telefon care sa nu aibe lag macar 2 luni nu iti recomand iHunt. Unchiul meu are tot un iHunt de asta super rezistent, lucra in constructii si l-a scapat de la etaju 4, n a avut nimic dar se misca foarte prost, camera nu se mai vede bine. Nu recomand.