| Rapidistu_Ionut_1994_JZne a întrebat:

Ce parere aveti despre ebay? As vrea sa imi cumpar un pc de gaming de acolo. A mai cumparat cineva? Sunt niste preturi mult mai bune. Acelasi pc la noi in Romania e si cu 200 euro mai scump.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu mai cumpar pe ebay. 200euro e diferenta mare. Nu cumva e de mana a doua?

| JackR a răspuns:

Daca vanzatorul nu este din U.E., cand iti ajunge coletul, cu taxe vamale (5.5%) si TVA (19%) pe care le vei plati, ai sa realizezi ca te-a costat mai mult decat in Romania!

| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică (pentru JackR):

Sunt in UK. Vreau sa iau pc ul de aici si sa il duc in Romania.

| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică (pentru gelu1970):

Produsul e nou si cu garantie.

| gelu1970 a răspuns (pentru Rapidistu_Ionut_1994_JZne):

Atunci vezi comentariile celor ce au cumparat acel produs sau altul de la acel vanzator, si vezi de asemenea contitiile in cazul in cazul unei returnari. In rest...bafta.

| marian37 a răspuns:

Un link la produs poti da?