| jojolik15 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un aparat foto digital! nu vreau sa fie foarte scump! mie imi place Nikon Coolpix L21. voi ce parere aveti...merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Iti recomand sa faci un efort pana la:
http://www.emag.ro/......-pVMA751E1
Merita din plin. Este versiunea imbunatatita a lui L21.
Are un senzor ma mare, face poze de o rezolutie mai mare, zoom optic mai generos si beneficiaza de noul procesor de imagine EXPEED C2.

4 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.La ramura fotografie după Nikon este bun şi brandul Canon.În banii pe care eşti dispus să-i oferi îţi recomand următoarea cameră de fotografiat.La ea vei primi în plus 3 cadouri, asta te va scuti de un bănuţ, plus că ai şi livrare gratuită. Accesează http://profitshare.emag.ro/....../click.php zi bună.

| MissCrissuli a răspuns:

Iti spun sincer : verisoara mea are Nikon Coolpix L21 si este foarte incantata de el. Si eu l-am incercat si este un aparat performant, si cel mai important nu este prea scump. Eu zic ca merita!

| jonny_2743 a răspuns:

Merita,dar eu iti recomand un "Fujifilm j10" am si eu,crede-ma e super ok,si nu am avut nici probleme cu el,e foarte rezistent si la socuri, nu stiu la apa, dar va urmawinking

| Roxette_6146 a răspuns:

Mie, mi se pare destul de OK happy :*