| Mimo2 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei p8 lite?
vreau raspunsuri de la utilizatori!
Dau funda.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoVeSwEeT a răspuns:

Huawei P8 lite, foloseac de un an, în curând doi. Este un telefon foarte bun, niciodată nu te lasă, se mișcă foarte bine și face niște poze foarte clare. Vi-l recomand cu drag!

| addya a răspuns:

In noiembrie am decis cu iubitul meu sa ne schimbam telefoanele am fost in magazine am cautat si am ales amandoi Huawei p8lite, scoate pozele clare dar se blocheaza foarte des aplicatiile poti sa ii dai revenire la setari din fabrica dar problema nu dispare, aceiasi problema o are si prietenul meu

| RamonaGabriela13 a răspuns:

E un telefon bun, il am de mai bine de un an. Pozele clare sunt punctul lui forte. Se mai blocheaza uneori, dar banuiesc ca asa fac toate telefoanele dupa un timp. Eu sunt multumita de el.