| Raly_7533 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Dell? Care firma este cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Laptopurile Dell au renume bun. Ar trebui sa te ghidezi dupa ce vrei sa aiba dpdv tehnic laptopul tau, sa te gandesti la ce ai vrea sa il folosesti si apoi sa cauti un produs care sa se potriveasca cerintelor tale. In mare componentele interne sunt produse de aceleasi firme, pretul difera din cauza ambalajului, finisajelor si a altor servicii care se ofera de la o firma la altahappy Sper sa iti fie de folos sfatulhappy

4 răspunsuri:
| scumpikkk a răspuns:

Eu am LG si sunt fff multumita

| NewFolder a răspuns:

Ieri mi-am cumparat un Dell... si sunt foooaarte multumit de el, chiar nu ma asteptam sa fie asa de bun. Ti-as recomanda sa iti iei unu, dar depinde pentru ce il vrei. Daca il vrei pentru gaming poti lua un HP sau un LG dar sa aiba placa Nvidia. big grin astea imi plac mie Ati nu e cine stie ce. sa aiba peste 2 GB rami si procesor peste 2 ghzwinking

| LhaurinHo™ a răspuns:

Incearca Apple sau HP!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au printre cele mai scumpe laptopuri si printre cele mai proaste. Are o ruda un Dell xps m1530 si i-s-a spart display-u si as sunat la Dell si au zis ca o costa in jur de 1000 de euro, nu mai spun ca de cand a l-a cumparat curenteaza si si se incalzeste cand il soliciti si se stinge. Eu iti tecomand Acer sau Asus.