| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre nokia 5800 xpress music, as vrea mai multe pareri de la cei care au avut!

dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 5220 Xpress Music. e super, ascult muzica 24 de ore fara oprire, tine bateria. Nu e fitos deci il poti scapa si pe jos accidental laughing Suporta aplicatii interesante, jocuri multe, card microsd mare, camera.lasa de dorit, doar e un telefon de ascultat muzicabig grin Se aude tare.

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

5800 xmusic :-?
Foarte bun telefon!
Dotat din toate punctele de vedere: wi-fi, touchscreen mare si destul de precis din ce am vazut, camera de 3. 2 cu lentile carl zeiss, autofocus si blitz cu led dublu. Restul le gasesti in specificatii.
http://www.gsmarena.com/nokia_5800_xpressmusic-2537.php
Cum ziceam... un telefon excelent!