| YepIsSuspended a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia Xpress Music 5220?

8 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Arata frumos, cu design de impact si are 5 melodii incluse in pachetul de vanzare

| Bishop a răspuns:

Mie imi place, + ca e var cu al meu laughing (5310), Nokia au telefoane bune, merita sa le avemwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E un telefon performant, are o greutate acceptabila(78 g), cu preturi incepand de la 430, 00.

| Diva a răspuns:

Nokia sunt telefoane bune din punctul de vedere al calitatii dar au un minus la capitolu design. Mi se par niste telefoane badarane potrivite mai mult pentru barbati. Tu alegi desing sau calitate.Bafta

| YepIsSuspended explică:

Nu ma supar daca ziceti ca nu va place...asta e, fiecare cu parerea lui si oricum mi l-a luat tatihappy

| Sabwy a răspuns:

Asa e. arata bine...

| Demoiselle a răspuns:

Mie nu imi place..scz

| Demoiselle a răspuns:

Pai daca deja ti l-a luat tati... e bun luat...sa-l stapanesti cu placerebig grin! hug!