| ContDOARdeINTREBARI a întrebat:

Merita sa dau 4 milioane pe un Nokia 5800 Xpress Music am auzit ca e bun... e in stare perfecta de la un vecin,, vrea sa.si ia altu pareri

Răspuns Câştigător
| CynicalCunt a răspuns:

DA! merita, crede-ma. Am si eu unu si e prea tru. Isi merita toti banii.

4 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Eu am Nokia 5228 ii puiu lu' Nokia 5800 si fratele lui Nokia 5230 laughing) big grin

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Eu zic ca merita! Eu am Nokia 5230, iar Nokia 5800 Xm e un fel de update la 5230! Iar eu sunt multumita de al meu

| ζøvع a răspuns:

Ia-l imediat ffrate pentru banii astia :X

| Crazy_2020 a răspuns:

Aima Edy ca merita!