| sonike a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele replica? Am sansa sa iau un iphone 6s in schimbul unui ceas de 50 lei plus un galaxy s3 mini. Se merita? functioneaza bine replicile de telefon?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Jessicathiemann a răspuns:

Vrei răspunsul meu sincer, ei bine, se strica în mai puțin de 1 an dar nici s3 mini nu este prea bun deci cred ca merita, replicile sunt dificile pentru ca nu ai tot ce găsești la un telefon "adevarat" dar totodată sunt frumoase la aspect și funcționează cât de cât bine la început. Dacă vrei fa schimbu-l, dar asigura-te ca este totuși o replica bună.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea mai bine iti vezi de treaba si lasa naiba de "sansa" si "replica". Daca vrei iphone 6s cumpara unul original. 5000 lei pe liber. un fleac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3800 lei. Reducere eMAG.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!