| Anniiii a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone replica identica?
Merita?

7 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Isi face treaba! Dar este replica, acum depinda pentru ce vrei tu sa-l iei. Daca este pentru figuri, nu semerita, pentru ca se va gasi unul care sa te de-a de gol si va face caterinca pe seama ta!

| Ronnix a răspuns:

Nici o replica iPhone nu este buna daca e sa o comparam cu originalul.

| Spintecatorul a răspuns:

Din propria experienta: NU!
Mai bine iti iei un Nokia 1001 sau orice dar nu Replica, crede-ma ca o sa regreti!

| Laue a răspuns:

Originalul sau nimic. Nu te incurca cu kitschuri.

| PetroBlack a răspuns:

Pai oameni buni normal ca o replica iphone e mai slaba cine e prost sa faca o copie dupa un telefon de 200 de euro care sa-l intreaca? Aloo nu va ganditzi numai dupa pret iti dai seama, in fine eu am un iphone rplica si sincer imi place la nebunie, (nu ca nu as vrea si eu unul original) are touch ul sensibil, e mai bun ca corby, hai ca oricine a vazut cum merge un corby, si la cel org nu e bluetooth si merge decat dl iphone la iphone asa ca mai mult de acea am luat feke-ul care avea un pret mult mai accesibil, adica "Hello-UU!" ce face telefonul ala de 200-500 euro?rolling on the floor merge si la baie in locul meu? gatescte? astupa gura mamei?rolling on the floor

Up REPLICA love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincera sa fiu mi-as luat o replica. stii dc? ca daca pun niste golani ochii p mine sa mi-l fure nu imi pare rau de 500 de lei, dar daca e vb de unul original...no comment...

| Adelina135 a răspuns:

Nu...nici macar nu se deschide...am comandat unul o data si cand l-am primit se vedea ca e sterpelit rau si cand am vrut sa-l incerc, nici macar nu mi s-a deschis~! concluziua:Iphone replica identica e o prostie!