| PisicutaMea a întrebat:

Ce parere aveti de telefoul Samsung S6500 Galaxy Mini 2? Merita pretul? Cei care il detin ce parere aveti, cum functioneaza este bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| StarGirl a răspuns:

Buna!
Eu am telefonul acesta si nu mi-a facut nicio problema pana acum si il am de ceva timp.Stiu ca telefonul nu e ieftin, dar merita fiecare banut.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

13 răspunsuri:
| ANDREIAd a răspuns:

Eu sunt mai multumita cu Samsung galaxy S5570 mini decat S.G S6500 2. e naspa 2, le am pe amandoua. mai bine S3

| PisicutaMea explică (pentru ANDREIAd):

Si care e diferenta dintre cele doua?

| ANDREIAd a răspuns (pentru PisicutaMea):

Si sa nu cumperi telefonul la mana a doua. eu am de la Orange si-l am de 2 ani si nu are nici o zgarietura pentru ca are folie pe ecran si l-am tinut in husa. sa faci si tu la fel. big grin

| ANDREIAd a răspuns:

S.G 2 are androidul un pic mai bun ...doar atat. dar la aspect e urat, are bara aia argintie care cu timpul se va face urata, are acelasi meniu ca S5570, iar aspectul la S5570 mi se pare mai fain si telefonul e mai ieftin decat 2.nu se merita sa dai banii pe S.G. 2 dar daca vrei un telefon bun cumpara S3

| PisicutaMea explică (pentru ANDREIAd):

Samsung S3 e cam scump.

| ANDREIAd a răspuns (pentru PisicutaMea):

Stiu ca e scump. si are un mic dezavantaj. nu are blitz camera sad

| PisicutaMea explică:

Eu vreau sa-l cumpar de la Orange

| PisicutaMea explică:

Dar de Samsung S5830 Galaxy Ace
http://www.emag.ro/......ECHS7BBBM/ ce ziceti merita investitia? din cele doua care e mai bun? Ma refer la Samsung S2mini si Samsung Ace?

| ANDREIAd a răspuns (pentru PisicutaMea):

Ace are blitz, nu e chiar stralucitor... dar S2 e mult mai bun decat Ace

| Light_Denys_1986 a răspuns:

Ei nu stiu ce sa zic. are 800ghz, eu iti recomad ceva peste 1ghz dual core ( minim) ca sa ruleze orce joc din Google Play!

| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns:

Eu cred ca Samsung I9000 Galaxy S e o alegere mai buna.

| Funky_6783 a răspuns:

Sincer nu prea isi merita banii..., mai bun un Samsung galaxy chat, am telefonul si dupa ce mi-a cazut prima oara, a inceput sa i se cojeasca partea aceea argintie din fata. sincer nici partea harware nu e cine stie ce, am auzit ca ar fi mult mai bun un Samsung galaxy chat : http://www.emag.ro/......44KKBBBM/.
P.S. : Detin telefonul de aproximativ 6 luni si abia astept sa scap de el, achizitionandu-mi altul cat de curand. :)

| Funky_6783 a răspuns:

Apropo si varianta de android, Samsung galaxy mini doi are 2.3.6 gingerbread, iar Samsung galaxy chat are 4.0.1 jellybean.