| cataleya a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia Lumia 625?

4 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Nu e un telefon neaparat rau. Dar ce imi displace la el este ca nu are sistemul de operare android ci windows. Daca vrei sa iti cumperi un telefon iti recomand sa iti iei ceva pe android pentru ca ai mai multa libertate cand vrei sa descarci jocuri sau aplicatii.

| MyGoodLife a răspuns:

Nu prea e tare, plus, nu are Android, acesta este un mare defect, iti recomand un Samsung

| ForYouBaby a răspuns:

Este destul de ok, desi au unele defecte gen lipsa sistemului de operare android sunt destul de bune si cu aspect frumos iar pretul este accesibil.

| MyGoodLife a răspuns:

M-am uitat pe net la el si nu prea arata bine