| OlgaG a întrebat:

Salut,TPU! Ce parere aveti despre telefonul Nokia Lumia 520?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model este acceptabil la preţul pe care-l are, vezi specificaţiile tehnice şi preţuri/magazine la linkul :
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_520-5322.php

http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-nokia-lumia-520-51306440

Oricum, eu NU agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Nu prea mai fac telefoane bune Nokia. Mai bine concentreaza-te pe un Samsung sau iphone.

| AFR81 a răspuns:

Am avut si eu un Nokia Lumia 520 vreo 7-8 luni. Ce sa-ti zic, un telefon modest. Nu era mare scula. Nu puteam sa fac prea multe chestii pe el. L-am tinut atatea luni doar pentru ca puteam urmari scoruri live. La asta chiar era bun. Banuiesc ca tu nu-l vrei pentru asta laughing Acum am un Samsung Galaxy Express 2 primit, de asemenea, gratis. Asta mi se pare cu 10 clase peste.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sincer? nu este cine stie ce, dar daca n-ai telefon...Nu,nu cumpara asa ceva.Mai bine iei un s2 la mana a doua decat Nokia asta

| 愛日本 a răspuns:

4 inch - nu e atat de mare
5 Mp camera-binisor
Nu e cine stie ce