| anonim_4396 a întrebat:

Ce program as putea sa folosesc ca sa fac un video cu poze, dar sa pot pune aproximativ 350 de poze si o muzica de fundal de 5 minute?

3 răspunsuri:
| sokey a răspuns:

Movie Maker, dar gândește-te. 350 depoze eu spun că e prea mult.

| Hakuouki a răspuns:

350 poze...va fi plictisitor, fiecare poza cate 5-10 secunde, deci ar fi un filmulet de 1750-3500 de secunde, o melodie de 5 minute nu-ti va ajunge.
PhotoFilmStrip, Camtasia, ProShow.

| siriusblack98 a răspuns:

Eu fac mereu asa ceva si folosesc programul picasa3. Apropo 350 de poze nu recomand!