| MG_Gabi_2002 a întrebat:

Ce sa aleg dintre : J3 2016 : 1. 5gHz,Quad Core, 2600 mAh; Huawei P8 Lite :1.2 gHz, Octa-Core (64 biți ), 2100 mAh. P.S cred ca j3 2016 e tot pe 64 biți aștept pãreri.Dau fundã

4 răspunsuri:
| MG_Gabi_2002 explică:

Am uitat sã spun ca vreau sa iau unul dintre telefane pentru gaming

| SilviaDulcik a răspuns:

Din start îți dai seama că Huawei P8 Lite este mai bun, mai ales pentru jocuri. Ai spus jocuri dar nu ai spus muzică, filme și alte aplicații, îți recomand același telefon pe care îl recomand tuturor celor ce vor un telefon foarte bun și în bani puțini : Xiaomi Mi4C. Eu îl folosesc pe al meu de mai bine de 5 luni.
La performanțe este egal cu LG G4 și Nexus 5X, ceea ce spune de ajuns de multe despre telefon. Modelul cu 2GB RAM și 16GB memorie internă este în jur de 600 lei, despre acest model vorbesc.

| RAY a răspuns:

Slabe ambele