| RosuCosmin a întrebat:

Ce sa aleg:iPhone 3gs sau iPhone4g?
Si sa argumentatihappy
Funda.
Ps:Scuze la ce categorie am pus dar aici se uita toata lumeawinking

Răspuns Câştigător
| Raduku123 a răspuns:

Salut!
Parerea mea e ca iPhone4g este mai bun din punct de vedere al procesorului memorie RAM..etc. Eu am iPhone 4g si e foarte BUN... Iar daca esti fan al jocurilor pe mobil un iPhone 4g este ideal!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 4s este mai bun si mai noi are aplicati noi viteza mai mare la internet scoate pozele mai clar deci 4s! Daca ai un buget mai slab 3g! Bafta!