| RosuCosmin a întrebat:

Ce sa aleg:iPhone 3gs sau iPhone4g?
Si sa argumentatihappy
Funda.
Ps:Scuze la ce categorie am pus dar aici se uita toata lumeawinking

Răspuns Câştigător
| Raduku123 a răspuns:

Salut!
Parerea mea e ca iPhone4g este mai bun din punct de vedere al procesorului memorie RAM..etc. Eu am iPhone 4g si e foarte BUN... Iar daca esti fan al jocurilor pe mobil un iPhone 4g este ideal!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 4s este mai bun si mai noi are aplicati noi viteza mai mare la internet scoate pozele mai clar deci 4s! Daca ai un buget mai slab 3g! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat