| Botorcu_Alin_1997 a întrebat:

Ce sa aleg. iphone 7 sau 7 Plus?

7 răspunsuri:
| Robyyyrobyyyyy a răspuns:

Huawei boss

| Xaya a răspuns:

Ce aveti toti cu i-phone? Bine, e un telefon super. Dar gasesti telefoane pe care nu trebuie sa iti dai salariul cu aceleasi performante!

| GPA a răspuns:

Răspunsul este in întrebare. De ce crezi că se numește "plus"? Deoarece aduce un plus de performanță precum : camera, memorie, dimensiune

iPhone 7 plus este mai performant decât iphone 7.

7 plus are 3 g ram, pe când 7 are doar 2.
Camera la 7 plus este dual-a(12mbpx+focus mai bun). Performante la 7plus mai ridicate, in gaming și multi-task. Maxim 3 frame-uri, deoarece au procesor identic.

În funcție de bugetul tau, dacă-ți dorești performanță sporita, alege iPhone 7 plus. Daca vrei performanta și atât, alege iPhone 7.

| Caty68 a răspuns:

A doua varianta.

Amandoua sunt bune

| RAY a răspuns:

Iphone 7

| Caro34 a răspuns:

Gandeste-te bine, daca merita sa dai atat de multi bani pe ceva care poate mâine ti-l fura sau cade pe jos...