| Notyabusinessm8 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mi se stearga videoclipul de pe youtube din cauza copyright-ului? Ajutor, am postat o melodie si s`ar putea sa mi`o stearga din cauza drepturilor de autor. Va rog, ajutati`mawinking

4 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Nu prea ai ce face, sorrysad

| andreeei a răspuns:

Cand incarci melodia pe youtube selecteaza de pe acolo de undeva casa de discuri care detine drepturile de autor si nu o vei mai gasi stearsa

| Kanghu a răspuns:

Nu cred ca ai posibilitatea, majoritatea melodiilor sunt postate de un canal oficial sau VEVO.

| Notyabusinessm8 explică (pentru andreeei):

Cum sa selectez casa de discuri? am incercat dar nu stiu de unde sad