| anonim_4396 a întrebat:

Ce Smartwatch îmi recomandați? Recomandați-mi doar dacă aveți voi

4 răspunsuri:
| George12356456 a răspuns:

Salut! Depinde ce funcții vrei pe el. Spre exemplu, eu mi-am luat Huawei watch gt. Bateria tine cam 2 săptămâni, este superb, se vede foarte bine ecranul, primești notificări, vezi cine te suna etc. Nu poți răspunde la mesaje, nu poți suna de pe el, nu are spotify sau alte funcții de genul. Este un smart watch cu funcții de baza. Pentru mine este foarte ok. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru George12356456):

Am văzut Huawei. Dar nu am văzut de dama. Adică mai micuț. Pe eMAG de exemplu e la 44mm mi se pare.

| Andryez a răspuns:

Eu deţin un Smartwatch Honor Watch Magic 2, este foarte versatil şi aspectuos, iar raportul calitate preţ merită, având în vedere că bateria ţine destul de mult şi fluiditatea cu care funcţionează chiar m-a lăsat plăcut impresionat, chiar şi-un posesor de Apple a fost încântat de acest cea. Acum rămâne la aprecierea ta ce-ţi place şi ce doreşti să achiziţionezi

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Salut! eu am preferat un Ceas nu foarte scump! Mi-am comandat un ceas Techstar smartwatch https://bit.ly/3JiierF
Iti las aici detalii despre el: Functii Principale:
Compatibil GSM 850/900/1800/1900 MHz prin adaugare cartela SIM
Apelare prin Bluetooth, Call Reminder, Telefon Bluetooth
SMS si Messanger prin Bluetooth
Display de 1.56" TFT LCD cu Touch Screen 240x240 Pixeli
Camera Foto de 0.3 MP
Functie Anti Pierdere prin semnalare pierdere a conexiuneii BT
Pedometru, Monitorizarea Somnului, Reamintire Sedentarism Prelungit
Player Video si Audio
Calendar Sincronizabil
Specificatii tehnice:
CPU (Procesor): MTK6261D
Retea si Conectivitate: Bluetooth (Compatibil cu toate versiunile noi BT)
Card SIM: Introducere Sim Card 3G
Memorie Externa: Suport Card MicroSD pana la 32GB
Display: 1.56 " TFT LCD, 240 x 240 pixeli
Camera: 0.3MP
Functii Media:
Player Muzica / Video
Suport Hand-Writing
Formate Foto: JPEG, GIF, BMP, PNG
Format Muzaca: MP3, WAV
Format Video: MP4