| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda dintre:Samsung Galaxy Mini Fit sau Gio?
Tinand cont de performanta nu de aspect.
Multumesc mult.

8 răspunsuri:
| Anonymous2899 a răspuns:

P.S: Nu conteaza nici care costa mai mult...Doar performanta.

| Nessie a răspuns:

Uite aici un link in care sunt comparate:
http://www.compare-cellphones.org/Samsung-GALAXY-Gio-vs-Samsung-GALAXY-Fit

sper ca te-am ajutat

| hythy a răspuns:

Nici nu ai tu bani laughing

| CoraPersefone a răspuns:

Galaxi mini, parerea mea, net superior!

| Vladimir10 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio e cel mai bun.Am si eu si e foarte tare. Sunt extrem de multumit de el. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu. :d

| Anonymous2899 a răspuns:

Hythy eu cred ca am mult mai multi bani ca tine :p

| iamSeBy a răspuns:

Eu iti recomand GIO. Lam luat si eu acum vreo luna si sunt foarte multumit de el.

| Anonymous2899 a răspuns (pentru hythy):

Daca nu aveam bani nu mai intrebam care e mai bun si nici nu imi mai luam telefon.